Рожева ваза, 21 см, ikea, GRADVIS, 603.347.03
Приглушені кольори, округлі форми та красиві канавки – ваза GRADVIS надасть вашому дому ніжнішого та теплішого характеру. Виділіть свої улюблені квіти або просто залиште їх красиво стояти окремо.
Поставте вазу з квітами або без них як красивий об'єкт сам по собі.
Матеріали
кераміка, кольорова глазур
Догляд
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
Розміри
- Висота : 21 см
- Діаметр : 16 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Рожевий |
| Висота вази | 210 мм |
| Діаметр вази | 160 мм |
| Ширина вази | 160 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 064 ₴





