
Сидіння для унітазу, накладка на туалет білий/бірюзовий, ІКЕА,TOSSIG,805.915.79
408 ₴
- Готово до відправки
- Код: 805.915.79
+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сидіння для унітазу, накладка на туалет білий/бірюзовий, ІКЕА,TOSSIG,805.915.79
Чохол на сидіння унітазу полегшить дитині навчання користуватися туалетом. Зручні для маленьких поп завдяки м'яким вигинам та краям.
Дитина сидить стабільно, оскільки сидіння має протиковзкий матеріал знизу, який надійно фіксує його.
Його можна легко помити та висушити.
Можна зручно повісити на стіну або покласти набік, коли не використовується.
Розроблений для легкого встановлення на унітаз.
Матеріали
Поліпропіленовий пластик, синтетичний каучук
Догляд
Регулярно очищуйте засобом для миття пластикових поверхонь.
Розміри
- Ширина : 30 см
- Глибина : 37 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 11 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Сидіння на унітаз |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴


