
Дитячий подіум сходинка, білий/блакитний, IKEA FORSIKTIG, 105.913.18
323 ₴
- Готово до відправки
- Код: 105.913.18
+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий подіум сходинка, білий/блакитний, IKEA FORSIKTIG, 105.913.18
Протиковзке покриття знизу запобігає ковзанню подіуму по підлозі.
Інформація про продукт
Протиковзка поверхня зменшує ризик ковзання
Подіум дозволяє вашій дитині самостійно мити руки, що зміцнює її почуття незалежності, розвиває моторику та формує здорові звички.
Для дітей вагою до 35 кг.
Матеріали
Поліпропілен (мін. 50% переробленого матеріалу), синтетичний каучук, синтетичний каучук
Догляд
Протріть чистою, сухою тканиною.
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому засобі для миття посуду або милі.
Розміри
- Ширина : 37 см
- Глибина : 24 см
- Висота : 13 см
- Максимальне навантаження : 35 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Підставка під умивальник |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 37 см |
| Висота | 13 см |
| Вага | 0.3 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴



