
Скляні харчові контейнери з кришками 3шт Ікеа IKEA 365+ 804.449.46
352 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: 804.449.46
Відправка з 11 квітня 2026Скляні харчові контейнери з кришками 3шт Ікеа IKEA 365+ 804.449.46
Їжте зараз або пізніше. Зберігайте та нагрівайте їжу за допомогою цього міцного контейнера для їжі з кришкою. Запасіться кількома - вони займають мало місця в кухонній шафі, тому що їх можна встановити один в одного.
Герметична кришка запобігає розлиттю та захищає вміст від впливу низьких температур, що робить продукт ідеальним для транспортування їжі та зберігання залишків їжі.
Ви можете легко перевірити вміст, оскільки кришка прозора.
Обмежте марнування їжі, зберігаючи залишки їжі в контейнерах і
розігріваючи їх для наступного прийому їжі.
При використанні мікрохвильової печі не використовуйте кришку.
Матеріали
Баночка: Термостійке скло Кришка: Поліпропіленовий пластик Упаковка: Силіконова гума ДоглядКонтейнер термостійкий, але кришка - ні.
Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Можна використовувати в холодильниках і морозильних камерах
Можна мити в посудомийній машині.
Розміри
Довжина: 8.5 см
Ширина: 8.5 см
Висота: 6 см
Ємність: 180 мл
Кількість в упаковці: 3 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Набір контейнерів/судків |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Квадратна |
| Об`єм | 180 л |
| Довжина | 8.5 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Висота | 6 мм |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Виробник | IKEA |
- Ціна: 352 ₴/комплект



