
Контейнер для зберігання органайзер чорний Ікеа UPPDATERA 805.040.49
190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 805.040.49
Контейнер для зберігання органайзер чорний Ікеа UPPDATERA 805.040.49
Багатофункціональний контейнер з матовою поверхнею - це практичне рішення для зберігання дрібниць, які потім легко переміщати туди, куди вони вам потрібні. Покладіть його в шафу, поставте на стільницю або в іншому місці будинку.
Це допомагає контролювати дрібниці і знайти те, що ви шукаєте.
Легкий доступ і хороший огляд завдяки зниженому фронту.
Ящик UPPDATERA можна легко переносити і вийняти з кухонних ящиків або полиць, оскільки він має дві зручні ручки.
Пластик і закруглені кути полегшують очищення коробки.
Можна поєднувати з іншими органайзерами UPPDATERA для шухляд.
Матеріали
Поліпропіленовий пластик (мінімум 50% з переробки) ДоглядПротріть ганчіркою, змоченою делікатним миючим засобом.
Протріть чистою сухою ганчіркою.
Розміри
Ширина: 24 см
Глибина: 17 см
Висота: 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 24 см |
| Глибина | 17 см |
| Висота | 10 см |
| Колір | Чорний |
| Виробник | IKEA |
| Кількість органайзерів | 1 |
- Ціна: 190 ₴



