Топ

Органайзер коробочка пластиковий зелений 24*17см Ікеа UPPDATERA 805.040.54
180 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.040.54
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер коробочка пластиковий зелений 24*17см Ікеа UPPDATERA 805.040.54
Багатофункціональний контейнер з матовою поверхнею - це практичне рішення для зберігання дрібниць, які потім легко переміщати туди, куди вони вам потрібні. Покладіть його в шафу, поставте на стільницю або в іншому місці будинку.
Це допомагає контролювати дрібниці і знайти те, що ви шукаєте.
Легкий доступ і хороший огляд завдяки зниженому фронту.
Ящик UPPDATERA можна легко переносити і вийняти з кухонних ящиків або полиць, оскільки він має дві зручні ручки.
Пластик і закруглені кути полегшують очищення коробки.
Розміри
Ширина: 24 см
Глибина: 17 см
Висота: 10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 24 см |
| Глибина | 17 см |
| Висота | 10 см |
| Колір | Зелений |
| Виробник | IKEA |
| Кількість органайзерів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴





