Серветниця чорна Ікеа KNYCK 800.454.48
Покажіть, що ви дбаєте про своїх гостей, поклавши для них серветки. KNYCK полегшує їх заповнення, утримання серветок на місці і витягування однієї за раз.
Металева куля утримує серветки на місці
Підходить для серветок розміром 33x33 см і 40x40 см.
Матеріали
Основа: Поліпропіленовий пластик Дріт: нержавіюча сталь М'як: алюміній, безбарвний лак Догляд:Протріть чистою вологою ганчіркою.
Розміри
Довжина: 22 см
Ширина: 22 см
Висота: 5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Підставка для серветок |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 5 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | IKEA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428 ₴

