Серветниця біла Ікеа Ikea LIKSIDIG 802.099.01
Коли ми щось проливаємо, перше, що ми зазвичай робимо, це шукаємо щось, щоб витерти. Завдяки LIKSIDIG на столі завжди є серветки під рукою, і добре видно, коли потрібно поповнити нові.
Тримає серветки разом, завдяки чому вони стоять прямо в серветці.
Серветник дозволить серветки завжди мати під рукою, коли вони вам потрібні.
Підходить для серветок розміром 33x33 см і 40x40 см.
Матеріали: сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Догляд:Протріть чистою вологою ганчіркою.
Розміри
Довжина: 16 см
Ширина: 4 см
Висота: 16 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Підставка для серветок |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Висота | 16 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | IKEA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304 ₴




Відправка з 11 квітня 2026