
Офісне відро для сміття чорний колір сіточки Ікеа DRÖNJÖNS Dronjons 705.018.43
294 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.018.43
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне відро для сміття чорний колір сіточки Ікеа DRÖNJÖNS Dronjons 705.018.43
Міцний сміттєвий бак з сітчастими боками. Простий, сучасний вигляд, який підходить для різних стилів і приміщень.
-
Матеріали
Сітка/ Нижня панель:
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
захист від подряпин:
100% поліестер
Догляд
Протріть чистою сухою ганчіркою.
Протріть м'якою ганчіркою, змоченою у воді, і м'якою рідиною для миття посуду або милом, якщо це необхідно.
-
Розміри
Висота: 35 см
Ширина: 26 см
Глибина: 26 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | Звичайне (без кришки) |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Сталь |
| Ширина | 26 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 730 г |
| Виробник | IKEA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294 ₴
