
Сумка мішок для білизни одягу іграшок Ikea Ікеа KLUNKA 503.643.71
618 ₴
- Під замовлення
- Код: 503.643.71
Відправка з 11 квітня 2026Сумка мішок для білизни одягу іграшок Ikea Ікеа KLUNKA 503.643.71
Це сумка чи кошик - чи може обидва одночасно? Цей мішок для білизни стоїть самостійно, і коли ви хочете взяти білизну в пральну машину або повісити сушитися, просто візьміться за ручки.
Зсередини пластикове покриття захищає від вологи.
Ви можете використовувати цей кошик не тільки для білизни, але і для зберігання, наприклад, іграшок.
Зберігання кошика для білизни просте - просто складіть його.
Матеріали
100% поліестер (100% перероблений) ДоглядПрати вручну в холодній воді (30 градусів).
Не відбілювати.
Сушити в розкладеному стані.
Не прасувати.
Не прати в хімчисті.
Розміри
Висота: 60 см
Діаметр: 36 см
Ємність: 60 л
Матеріали:
100% поліестер (100% перероблений) ДоглядПрати вручну в холодній воді (30 градусів).
Не відбілювати.
Сушити в розкладеному стані.
Не прасувати.
Не прати в хімчисті.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Текстиль |
| Об`єм | 60 л |
| Кришка | Немає |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 36 см |
| Довжина | 60 см |
| Висота | 60 см |
| Вага | 340 г |
| Виробник | IKEA |
- Ціна: 618 ₴


