
Постіль двоспальна підодіяльник 200*200см та 2 наволочки 50*60см Ікеа LUKTJASMIN 805.702.80
4 807 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 805.702.80
Постіль двоспальна підодіяльник 200*200см та 2 наволочки 50*60см Ікеа LUKTJASMIN 805.702.80
Як мрія – шовковиста гладка постільна білизна в елегантному, сіро-бежевому кольорі з прекрасним блиском. Атлас витканий з найніжнішої бавовняної пряжі та ліоцеллу. Натуральні, приємні на дотик матеріали.
Підодіял з атласним переплетенням, що надає йому чіткого блиску, який чудово виглядає на ліжку. Виготовлений з бавовни та ліоцеллу - м'яких та натуральних матеріалів, які приємні на дотик.
Ґудзики утримують ковдру на місці.
Наволочка з застібкою-конвертом.
Кількість ниток: 310
Кількість ниток означає кількість використаних ниток на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше сплетений матеріал.
Матеріали
60% бавовна, 40% ліоцелл ДоглядПрати в пральній машині макс. 60°C, нормальна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не прати в хімчисті.
Розміри
Кількість наволочок: 2 шт.
Довжина наволочки: 50 см
Ширина наволочки: 60 см
Щільність нитки:: 310 /inch²
Довжина підов'їзки: 200 см
Ширина підохови: 200 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Щільність | 310 г/м2 |
| Колір | Бежевий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 60 % |
| Тенсел | 40 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
- Ціна: 4 807 ₴/комплект




