
Постіль підодіяльник 200*200см та 2 наволочки 50*60см Ікеа ÄNGSLILJA ANGSLILJA 705.919.66
1 691 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: 705.919.66
Відправка з 11 квітня 2026Постіль підодіяльник 200*200см та 2 наволочки 50*60см Ікеа ÄNGSLILJA ANGSLILJA 705.919.66
Постільна білизна ÄNGSLILJA виготовлена на 100% з попередньо пом'якшеної бавовни, яка пропускає повітря і вбирає вологу. Тканина не фарбується і не вибілюється, що надає їй природний відтінок.
Тканина з чистої бавовни попередньо випрана методом, який підкреслює колір і робить тканину дуже м'якою.
Бавовна - це м'який, натуральний матеріал, який дихає, вбирає вологу і приємний на дотик.
Нефарбована і вибілена тканина має природно теплий відтінок білого кольору.
Підодіяльник з пластиковими засувками внизу.
Наволочка з застібкою-конвертом.
Щільність: 49 ниток/см² або 125 ниток/дюйм².
Щільність означає кількість ниток на квадратний сантиметр або квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше сплетений матеріал.
Матеріали
100% бавовна (мінімум 30% з переробки) ДоглядПрати в пральній машині макс. 60°C, нормальна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не прати в хімчисті.
Розміри
Кількість наволочок: 2 шт.
Довжина наволочки: 50 см
Ширина наволочки: 60 см
Щільність нитки:: 125 /inch²
Довжина підов'їзки: 200 см
Ширина підохови: 200 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Колір | Бежевий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
- Ціна: 1 691 ₴/комплект




