
Постільна білизна підодіяльник та 2 наволочки смужка 200*200см 50*60см Ікеа BERGPALM 704.232.42
2 346 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 704.232.42
Комплект постільної білизни постіль підодіяльник та 2 наволочки сіра смужка 200*200см 50*60см Ікеа BERGPALM 704.232.42
Комплект постільної білизни BERGPALM виготовлений з м'якої 100% бавовни, а пофарбована пряжа створює класичні ремені. Більш товста пряжа створює враження рукоділля і нагадує вінтажний стиль, створюючи невимушену атмосферу, яка сприяє моментам відпочинку.
Виткана з пофарбованої пряжі бавовна; фарбування відбувається перед плетінням; надає постільній білизні надзвичайну м'якість.
Виготовлений на 100% з бавовни - натурального і міцного матеріалу, який з кожним пранням стає більш м'яким.
Декоративні гудзики утримують ковдру на місці.
Щільність 118 ниток.
Кількість ниток означає кількість використаних ниток на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше сплетений матеріал.
Матеріали
100% бавовна ДоглядПрати в пральній машині макс. 60°C, нормальна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не прати в хімчисті.
Розміри
Щільність нитки:: 118 /inch²
Кількість наволочок: 2 шт.
Довжина наволочки: 50 см
Ширина наволочки: 60 см
Довжина підов'їзки: 200 см
Ширина підохови: 200 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Щільність | 118 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
- Ціна: 2 346 ₴/комплект




