
Органайзер стійка для столових приборів чорний Ікеа RINNIG 303.872.60
276 ₴
- Під замовлення
- Код: 303.872.60
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер стійка для столових приборів чорний Ікеа RINNIG 303.872.60
Можна використовувати як для столових приборів так і для засобів для прибирання.
Матеріали: Поліпропіленовий пластик
Розміри:
Довжина: 31 см
Ширина: 10 см
Висота: 12 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 120 мм |
| Кількість відділів | 3 |
| Розміщення | Горизонтальне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴

