
Чайник для заварювання чаю та кави 1л Ікеа UPPHETTA 602.413.89
665 ₴
- Під замовлення
- Код: 602.413.89
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чайник для заварювання чаю та кави 1л Ікеа UPPHETTA 602.413.89
Часто кава і чай - це те, що рухає вас - або дозволяє розслабитися. Цей кавоварка/чайник подає ваші улюблені напої цілодобово та в будь-який час року. Гаряче і свіжоприготовлене, як і повинно бути!
Залийте мелені кавові зерна або чайне листя гарячою водою, притисніть сито до низу і подавайте прямо з кавоварки/чайної машини.
Можна розкласти на частини, щоб легко мити.
Матеріали
Термостійке скло, поліпропіленовий матеріал, нержавіюча сталь ДоглядМожна мити в посудомийній машині.
Розміри
Висота: 22 см
Діаметр: 10 см
Ємність: 1 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Заварювальний чайник |
| Матеріал | Боросилікатне скло |
| Прес-фільтр | Є |
| Об`єм | 1000 мл |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | IKEA |
| Матеріал кришки | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 665 ₴





