
Підставка бамбукова для тарілок кришок Ікеа Ostbit 903.223.60
266 ₴
- Під замовлення
- Код: 903.223.60
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка бамбукова для тарілок кришок Ікеа Ostbit 903.223.60
Виготовлена з бамбука, стійкого і легкого в догляді натурального матеріалу.
Одночасно можна висушити 6 тарілок. Підставка універсальна - підходить для зберігання кухонних дощечок, тарілок, книг.
Матеріали: бамбук, безбарвний акриловий лак
Догляд:Протріть чистою вологою ганчіркою.
Розміри:
Довжина: 27.5 см
Ширина: 12 см
Висота: 8.5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Підставка |
| Основне призначення | Для кухонних кришок, Для кухонних дощок |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 8.5 мм |
| Кількість відділів | 6 |
| Розміщення | Горизонтальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴


