Вішака для дрібного одягу Ікеа Presa 905.791.57
Геніальна підвісна сушарка з 16 пряжками для підвішування неслухняних шкарпеток, білизни, дитячого одягу та інших дрібних предметів. Його легко повісити в будь-якому місці, і після складання він займає мало місця, коли він не використовується.
Можна використовувати всередині або зовні.
Легко скласти і відкласти.
Покриття, що захищає від УФ-випромінювання, подовжує термін служби пластику.
Виготовлений з міцного пластику, який на 50% перероблений.
Матеріали
Корисний шар / Затиск / Гачок: Поліпропіленовий пластик (мінімум 50% з переробки) Пружина: нержавіюча сталь Плече: Поліпропіленовий матеріал (мінімум 50% перероблений), синтетичний каучук Око: синтетичний каучук ДоглядВитерти чистою сухою тканиною
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип вішалки | Навісна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Кількість гачків | 16 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Висота | 26 мм |
| Вага | 0.35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴



