
Килимок у ванну кімнату бежевий 50*80см Ікеа TOFTBO 104.675.83
513 ₴
- Під замовлення
- Код: 104.675.83
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок у ванну кімнату бежевий 50*80см Ікеа TOFTBO 104.675.83
Килимок для ванної м'який під ногами. Він легкий і швидко висихає, тому вам не потрібно ходити по вологому килиму кожного разу, коли ви приймаєте душ..
Надзвичайно м'який і швидко висихає, тому що він виготовлений з мікрофібри.
Протиковзку шайбу STOPP можна використовувати для всіх типів підлог, навіть з підігрівом.
Матеріали
100% поліестер (мінімум 90% з переробки) ДоглядПрати в пральній машині макс. 40°C нормальна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушарці, при низьких температурах (макс. 60 ° C).
Не прасувати.
Не прати в хімчисті.
Довжина: 80 см
Ширина: 50 см
Площа: 0.40 м²
Вага: 1410 г/м²
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Килимок для ванної |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 80 см |
| Товщина | 2 мм |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513 ₴


