
Кошик з присосками IKEA 904.540.01 KROKFJORDEN (24*11 см)
656 ₴
- Під замовлення
- Код: 904.540.01
Відправка з 11 квітня 2026Кошик для душу KROKFJORDEN дозволяє розмістити шампуні та мило в межах досяжності. Присоски міцно прилипають до гладких поверхонь, таких як плитка або скло, навіть під душем. Найкраще те, що свердління не потрібне!
З присосками, які прилипають до гладких поверхонь, таких як скло, дзеркало та плитка.
Практичне зберігання мила, шампуню та кондиціонера в душі.
Металеві кришки на присосках забезпечують гладкий і завершений вигляд.
Виготовлений з оцинкованої та нержавіючої сталі, яка є міцною та стійкою до іржі.
Прилипає лише до плоских поверхонь, таких як скло, дзеркала чи плитка.
Перед встановленням присоски очистіть плитку, щоб забезпечити кращу адгезію.
Навантаження до 3 кг.
Підходить для інших виробів із серії KROKFJORDEN.
Металеві частини: сталь, оцинкована, поліефірне порошкове покриття Каркас/плита: Полікарбонат присоска: синтетичний каучук кришка/ручка: нержавіюча сталь Роз'єм/вставка: ABS пластик (мінімум 20% переробленого) Догляд
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Витріть насухо чистою тканиною
Для більшої стабільності не забудьте затягувати гвинти кожні 3 місяці.
Розміри
Ширина : 24 см
Глибина : 12 см
Висота : 11 см
Максимальне навантаження : 3 кг
Упаковка:
KROKFJORDEN Кошик з присосками
Ширина : 12 см
Висота : 9 см
Довжина : 24 см
Вага : 0,28 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 24 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Висота | 11 мм |
- Ціна: 656 ₴



