Серія TISKEN дозволяє розміщувати предмети в межах досяжності без необхідності свердлити отвори в стінах. Щільно прилягаючі присоски не впадуть з гладких поверхонь, таких як скло чи плитка, якщо ви цього не захочете.
Вода легко зливається через отвори внизу.
Монтаж одним натисканням - очистіть поверхню стіни та натисніть для кріплення. Ніяких інструментів не потрібно.
Щоб розблокувати та вийняти, вставте кредитну картку (або подібний предмет) між присоскою та стіною. Забудьте про неприємні діри та сліди.
Присоски міцно кріпляться до гладких поверхонь, таких як скло або плитка.
Прилипає лише до плоских поверхонь, таких як скло, дзеркала чи плитка.
Очистіть поверхню перед встановленням присоски, щоб забезпечити кращу адгезію.
Навантаження до 3 кг.
Підходить для інших виробів із серії TISKEN.
Матеріали:
Каркас/плита: Полікарбонат
присоска: синтетичний каучук обкладинка/ Основна частина: ABS пластик Кошик: ABS пластик (мінімум 20% переробленого) ДоглядПротріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Не наклеюйте на шпалери для ванної чи інші шпалери, оскільки продукт може пошкодити матеріал.
Розміри
Ширина : 28 см
Глибина : 17 см
Висота : 17 см
Максимальне навантаження : 3 кг
Упаковка:
TISKEN Кошик з присосками
Ширина : 17 см
Висота : 10 см
Довжина : 29 см
Вага : 0,35 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Колір покриття | Білий |
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 28 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Висота | 17 мм |
- Ціна: 256 ₴









Відправка з 11 квітня 2026