Він підійде для найменших ванних кімнат, але на полицях є достатньо місця для всіх ваших туалетних приналежностей, від пляшечок з шампунем до мила та дрібниць.
Ідеально підходить для маленької ванної кімнати.
Усе залишається на своїх місцях, від шампуню та кондиціонера до губок, адже полиця має високі краї з усіх боків.
Ви можете швидко та легко зібрати полицю, з’єднавши елементи без будь-яких інструментів.
Ідеально підходить для душу, оскільки отвори в полицях дозволяють збирати воду.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; Завжди використовуйте шурупи та шурупи (купуються окремо), які підходять для стін у вашому домі.
Матеріали: Поліпропіленовий пластик (мінімум 20% перероблений), поліпропіленовий пластик (мінімум 20% перероблений), поліпропіленовий пластик (мінімум 20% перероблений)
ДоглядПротріть чистою сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким засобом для миття посуду або милом, якщо необхідно.
Меблі необхідно кріпити до стіни за допомогою кріплень, що входять у комплект, щоб запобігти їх перекиданню, якщо дитина спробує залізти або повиснути на них.
Розміри
Ширина : 36,7 см
Глибина : 23,3 см
Висота : 100,6 см
Навантаження на полицю : 4 кг
Відстань між полицями : 30 см
Упаковка:
VESKEN Стійка
Ширина : 23 см
Висота : 19 см
Довжина : 37 см
Вага : 1,88 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Настінне кріплення | Ні |
| Основний колір | Чорний |
| Колір покриття | Чорний |
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 36.7 мм |
| Глибина | 23.3 мм |
| Висота | 100.6 мм |
- Ціна: 627 ₴


