
Постіль Постільна білизна пінгвіни Blavingad IKEA 105.210.85 BLÅVINGAD (150*200/50*60 см)
1 320 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.210.85
Відправка з 11 квітня 2026Пінгвіни можуть як швидко плавати, так і глибоко пірнати. Вони стоять поруч на цій підодіяльнику та м’якій наволочці з бавовни/віскози на блискавці – готові перенести вашу дитину до країни мрій.
Можна легко підтримувати в чистоті; машинне прання (60°C).
Застібка-блискавка утримує ковдру на місці.
Ідеально поєднується з іншими продуктами з колекції BLÅVINGAD.
Пінгвін на цій підодіяльнику та наволочці також доступний у вигляді приємної подушки в колекції BLÅVINGAD.
У комплекті: 1 підодіяльник (150х200 см) і 1 наволочка (50х60 см).
Кількість ниток: 152
Кількість ниток означає кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше виткано полотно.
Матеріали: 80% бавовна, 20% віскоза/віскоза
ДоглядУсадка: максимум 4%.
Машинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Прати разом з речами подібного кольору.
Перед пранням виверніть чохол навиворіт і закрийте блискавку.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині при нормальній температурі (макс. 80°C).
Праска, макс. 200°C.
Не піддавайте хімчистці.
Рекомендовано дітям від 3 років
Розміри
Довжина наволочки : 50 см
Ширина наволочки : 60 см
Довжина підодіяльника : 200 см
Ширина підодіяльника : 150 см
Щільність різьби : 152 /дюйм²
Упаковка:
BLÅVINGAD Підодіяльник і наволочка
Ширина : 19 см
Висота : 4 см
Довжина : 28 см
Вага : 0,93 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 80 % |
| Віскоза | 20 % |
- Ціна: 1 320 ₴








