
Лампа нічник ракета IKEA 005.552.26 AFTONSPARV (ТОП продажів)
1 662 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.552.26
Відправка з 11 квітня 2026Ваша власна ракета. Мрія маленьких космонавтів, які люблять космос! Лампа має 7 різних кольорів світла, тому ваша дитина може вибрати свій улюблений або дозволити світлодіодній лампі змінювати їх автоматично.
Ваша дитина може вибрати один колір або дозволити освітленню автоматично перемикатися між 7 різними кольорами.
Якщо ви хочете перетворити кімнату вашої дитини на власний незвичайний всесвіт, ви можете поєднати цю лампу з текстилем та іграшками з колекції AFTONSPARV.
Створено у співпраці з дітьми під час ігор, під час яких вони ділилися своїми ідеями та думками. Приймаючи рішення, ми враховуємо їхню думку, адже це робить нашу продукцію кращою. Як не поглянь, а діти тут експерти!
З нашою космічною колекцією AFTONSPARV, яка включає іграшки, текстиль і світильники, ми хочемо надихнути дітей і пробудити їхню цікавість.
Вбудована світлодіодна лампочка.
Термін служби джерела світла становить приблизно 25 000 годин. Це еквівалент приблизно 20 років за умови, що лампа увімкнена 3 години на день.
Може знадобитися спеціальне поводження з відходами. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до місцевих органів влади.
Кабель і блок живлення в комплекті.
Матеріали: Кепка/ плафон/ основа/ гудзик/ ніжка:
Поліпропіленовий пластик: Кронштейн/монтажний кронштейн: ABS пластик Оптична лінза: акриловий матеріал ДоглядВитріть насухо чистою тканиною
Усі кабелі можуть становити ризик удушення. Ніколи не розміщуйте пристрій із кабелем у межах досяжності дитини в ліжку чи манежі.Ми знаємо, що діти надзвичайно чутливі, але не хвилюйтеся. Цей продукт абсолютно не містить хімічних речовин, які можуть завдати шкоди здоров'ю вашої дитини.Ці освітлювальні прилади мають низьку напругу та не мають гострих країв, дрібних частин, гарячих поверхонь, отворів чи гачків. Продукт має маркування CE.
АФТОНСПАРВ
Світлодіодна настільна лампа, ракета/різнокольор
| Драйвер в комплекті | так |
| Ідентифікатор моделі драйвера | ICPSW24-3-3 |
| Максимальна вихідна потужність драйвера | 3 Вт |
| Розміри контролера | 55 х 44 х 25 мм |
| Вага контролера | 41 г |
| Тип контролера джерел(ів) світла | LED |
| Ефективність драйвера при повному навантаженні | 81% |
| Споживана потужність контролера без навантаження (Pno) | 0,05 Вт |
| Споживана потужність контролера в режимі очікування мережі (Pnet) | УВІМКНЕНО |
| Споживана потужність контролера в режимі очікування (Psb) | УВІМКНЕНО |
| Контролер підходить як диммер для джерел світла | НІ |
Розміри
Діаметр основи : 15,1 см
Довжина кабелю : 2,0 м
Висота : 30,7 см
Потужність : 2,0 Вт
Розрахунковий термін служби : 25 000 годин
Упаковка:
AFTONSPARVСвітлодіодна настільна лампа
Ширина : 11 см
Висота : 11 см
Довжина : 30 см
Вага : 0,54 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Колір | Різні кольори |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Джерело живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Довжина шнура | 2 м |
- Ціна: 1 662 ₴



