
Дитяча іграшка дерев"яні машинки 3шт IKEA 401.714.72 LILLABO
598 ₴
- Готово до відправки
- Код: 401.714.72
+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Копати, переслідувати злочинців і гасити пожежі. З цими іграшковими транспортними засобами в уявному світі може статися багато захоплюючих речей. Частина серії LILLABO з ще більшою кількістю транспортних засобів і персонажів, з якими можна грати.
Можливість створення багатьох комбінацій.
Розвиває уяву, дрібну моторику та логічне мислення дитини.
Матеріали: масив бука, прозорий акриловий лак, АБС-пластик, поліетилен, сталь, оцинкований, поліамідний пластик
Догляд: Протріть чистою вологою тканиною.Витріть насухо чистою тканиною
Для дітей віком від 18 місяців. Продукт має маркування CE.
Розміри
Довжина : 11 см
Ширина : 7 см
Висота : 12 см
Кількість в упаковці : 3 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина | 11 мм |
| Висота | 12 мм |
| Вага | 0.25 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Пупс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴

