У дикій природі доросла панда з’їдає близько 38 кілограмів бамбука – щодня! Але цьому чорно-білому ведмедику не потрібна їжа, лише багато любові.
Усі плюшеві іграшки зручні для обіймів і заспокоєння, вони також люблять грати та пустувати. Більше того, вони заслуговують довіри та пройшли випробування на безпеку.
Залежно від місцевих умов продукт може бути призначений для переробки або відновлення енергії після використання.
Тканина: 100% поліестер начинка: 100% поліестер - порожнисті волокна ДоглядМашинне прання макс. 40°C, делікатна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в машині при низьких температурах (макс. 60°C).
Не прасувати.
Не піддавайте хімчистці.
Рекомендовано дітям з народження. Продукт має маркування CE.
Ширина : 25 см
Висота : 14 см
Довжина : 36 см
Вага : 0,17 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Без обмежень |
| Висота | 14 см |
| Ширина | 24 см |
| Довжина | 36 см |
| Вага | 0.17 г |
| Прання | Машинна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 342 ₴






Відправка з 11 квітня 2026