
М'яка дитяча іграшка собака пес IKEA 904.142.70 LIVLIG
294 ₴
- Під замовлення
- Код: 904.142.70
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
За цими пильними світло-блакитними очима ховається милий друг, який любить пригоди та людей. Завжди доброзичливий, у нього густе тепле хутро, до якого можна пригорнутися.
Усі плюшеві іграшки зручні для обіймів і заспокоєння, вони також люблять грати та пустувати. Більше того, вони заслуговують довіри та пройшли випробування на безпеку.
Тканина: 100% поліестер начинка: 100% поліестер - порожнисті волокна ДоглядМашинне прання макс. 40°C, делікатна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в машині при низьких температурах (макс. 60°C).
Не прасувати.
Не піддавайте хімчистці.
Ширина : 22 см
Висота : 10 см
Довжина : 28 см
Вага : 0,09 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 22 см |
| Довжина | 28 см |
| Вага | 0.1 г |
| Прання | Машинна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294 ₴




