
Ікеа NISSAFORS возик на колесиках бежевий 405.858.01
2 185 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.858.01
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Возик на колесиках, бежевий 405.858.01
Ідеально підходить для використання на кухні, у ванній або там, де вам потрібен додатковий простір для зберігання.
Возик можна використовувати по-різному, як додаткову робочу поверхню на кухні, практичне місце для зберігання в передпокої або тумбочку в спальні.
Міцна конструкція та колеса дозволяють легко переміщати возик та використовувати її будь-де. Завдяки своїм невеликим розмірам він також підходить у вузьких місцях.
Цей товар перевірено на відповідність нашим найсуворішим стандартам на стабільність, довговічність і безпеку, щоб витримувати щоденне використання у вашому домі протягом багатьох років.
Добре знати: Включає колеса
Рекомендовано для використання тільки в приміщенні.
Матеріали:
сталь, порошкове фарбування
Догляд:
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким засобом для миття посуду або милом, якщо необхідно.
Навантаження/рівень: 11 кг
Довжина: 50,5 см
Ширина: 30 см
Висота: 83 см
Максимальне навантаження: 33 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість дварок | 0 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація коліщатками | 4 шт. |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість ярусів етажерки | 3 |
| Тип мебели | етажерка |
| Покриття | Емаль |
| Кількість висувних шухляд | 0 шт. |
| Корпус (каркас) етажерки | неіржавка сталь |
| Ширина етажерки | 30 мм |
| Глибина етажерки | 50.5 мм |
| Висота етажерки | 83 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Регулювання розміру | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 185 ₴



