
Підставка для тортів IKEA 29 см 401.255.50 ARV BRÖLLOP
1 644 ₴
- Під замовлення
- Код: 401.255.50
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для тортів – це спосіб урочистої подачі, наприклад, випічки, сиру або печива.
Виперіть виріб перед першим використанням.
Сировина в цьому продукті може бути перероблена. Перевірте правила переробки у вашому муніципалітеті та перевірте, чи є у вашому районі станції переробки.
Матеріали - скло
Догляд:Можна мити в посудомийній машині (до 70 градусів)
Тільки для їжі та напоїв при максимальній температурі 50°C.
Розміри
Висота : 22 см
Діаметр : 29 см
Упаковка
Ширина : 30 см
Висота : 16 см
Довжина : 31 см
Вага : 3,05 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Богемське скло |
| Діаметр | 290 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 220 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 644 ₴




