Виготовлений з бамбука, міцного та легкого у догляді натурального матеріалу.
Матеріали
бамбук, прозорий лак
ДоглядПрати тільки вручну.
Виперіть виріб перед першим використанням.
Не використовуйте металевий кухонний посуд, який може подряпати поверхню чаші.
Розміри
Висота : 9 см
Діаметр : 30 см
Ємність : 4.0 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Матеріал чаші | Бамбук |
| Об`єм | 4 л |
| Діаметр миски | 30 см |
| Довжина миски | 30 см |
| Ширина миски | 30 см |
| Висота миски | 9 см |
| Колір | Білий |
| Кришка | не передбачена |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Використання в духовці | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 846 ₴



