
Корзина кошик зелений металевий з дерев"яною ручкою Ікеа RISATORP 205.886.88
580 ₴
- Готово до відправки
- Код: 205.886.88
Корзина кошик зелений металевий з дерев"яною ручкою Ікеа RISATORP 205.886.88
Він підходить для речей для роботи, а також для зберігання речей на кухні, в передпокої та у ванній кімнаті – і для предметів, які ви часто переносите в різні місця.
Кошик забезпечує легкий доступ до овочів і фруктів, а також є гарною прикрасою.
Ручка полегшує перенесення, наприклад, під час накриття столу.
Кошик можна легко взяти з собою за покупками або збирати овочі в домашньому саду.
Матеріали
Кошик: сталь, Порошкове покриття Ручка: березовий шпон, безбарвний акриловий лак Нит: алюміній ДоглядКошик не можна класти в посудомийну машину, під проточну воду або занурювати у воду.
Протріть дочиста м'якою ганчіркою, змоченою у воді та м'яким миючим засобом або в мило, якщо потрібно.
Протріть чистою сухою ганчіркою.
Розміри
Довжина: 25 см
Ширина: 26 см
Висота: 18 см
Максимальне навантаження: 4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 600 г |
| Виробник | IKEA |
| Вид кошика | Універсальна |
- Ціна: 580 ₴




