
Сталевий термос для їжі 500мл 0,5л Ікеа EFTERFRАGAD 402.883.54
722 ₴
- Під замовлення
- Код: 402.883.54
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сталевий термос.
Гарячий суп на пікнік чи як обід на роботі? Цей термос полегшить це. А завдяки широкому отвору знадобиться лише ложка, коли прийде час їсти.
Вкладиш виготовлений з металу, що робить його ударостійким.
Можна використовувати і для напоїв, і для супів і для каш.
Завдяки широкому отвору термос легко наповнюється їжею і так само легко з'їсти.
Ви можете зменшити харчові відходи, зберігаючи залишки їжі в цьому обідньому термосі. Він підтримує температуру страви, є зручним і з ним зручно їсти.
Матеріали
Кришка: Поліпропіленовий пластик, поліетиленовий матеріал пористий Основна частина/ Дно: нержавіюча сталь Ущільнення: Силіконова гумаРозміри
Висота: 14 см
Ємність: 0.5 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Вага | 360 г |
| Ширина горловини | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 722 ₴




