
Дитяче Крісло стілець для годування з стільницею, вкладишем та підніжкою Ikea Antilop 290.672.93 905.777.09
2 746 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 290.672.93
Високий стілець ANTILOP можна легко розібрати і взяти з собою, щоб дитина сиділа безпечно і стабільно, вдома, у друзів або в ресторані. Смачного!
Високий стільчик полегшує маленьким дітям сидіння разом з дорослими, завдяки чому вони вчаться правильно поводитися за столом.
Легко скласти і перенести
Підвищені краї роблять так, що нічого не виливається на підлогу.
Ремінь безпеки в комплекті.
Рекомендується для використання в приміщенні.
Цей продукт призначений для дітей, які можуть сидіти самостійно і у віці до 3 років або вагою до 15 кг.
тільчик для годування ANTILOP буде безпечнішим і зручнішим для вашого малюка, якщо ви перев'яжете ремені безпеки через отвори, що знаходяться в покритті подушки.
Надувна подушка з покриттям, яку можна прати. Їх легко взяти з собою, відвідуючи сім'ю, тому що після зливу повітря вони тонкі, як книга.
Наволочка виготовлена з 100% переробленого поліестеру. Його можна прати, а застібка-блискавка полегшує зняття з подушки.
Кришка подушки можна прати в машині (60°C), завдяки чому її легко підтримувати в чистоті.
Матеріали
Подушка:
синтетична гума
Наволочка:
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
Догляд
Подушка
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
Наволочка
Усадка: максимум 4%.
Прати в пральній машині макс. 60°C, нормальна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в барабанній сушарці, нормальна температура (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 150°C.
Не хімчистки.
Підніжка забезпечить зручне сидіння дитинки у стільці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Класичний стільчик |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, метал |
| Опори стільчика | ніжки |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 0 |
| Положення нахилу спинки | 0 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість використання в якості автомобільного крісла | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стать | Унісекс |
| Вага дитини | 9-18 кг |
| Комплектація | |
| Знімна накладка на сидіння для новонароджених | Так |
| Полка для приладдя | Ні |
| Кошик для речей | Ні |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Запасний чохол | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімний чохол | Спинки |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Можливість регулювання положення столика | Ні |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Механізм гойдання | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 36 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 88 мм |
| Вага стільчика | 4.5 кг |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 900 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 620 мм |
| Висота в складеному вигляді | 560 мм |
- Ціна: 2 746 ₴/комплект







