
Постільна білизна підодіяльник 200*200см та наволочка 2 шт 50*60см Ікеа STRANDLUMMER 005.797.84
1 700 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.797.84
Відправка з 11 квітня 2026Комплект постільної білизни з барвистим мотивом квіткового лука, розробленим Еммою Провсе. Виготовлена з бавовни з ефектом попереднього прядіння з нерівними волокнами, які надають тканині цікаву текстуру і невимушений характер.
иготовлений з 100% бавовни - натурального і міцного матеріалу, який з кожним пранням стає м'якшим.
Бавовна - це м'який, натуральний матеріал, який дихає, вбирає вологу і приємний на дотик.
Сплетені з потовщених ниток, які надають тканині цікаву, відчутну на дотик структуру.
Декоративні кнопки, обтягнуті тканиною, тримають ковдру на своєму міеску.
Наволочка з конвертною застібкою.
Матеріали
100% бавовна ДоглядПрати в пральній машині макс. 60°C, нормальна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в барабанній сушарці, нормальна температура (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не хімчистки.
Розміри
Кількість наволочок: 2 шт.
Довжина наволочки: 50 см
Ширина наволочки: 60 см
Щільність нитки:: 118 /inch²
Довжина поводи: 200 см
Ширина підоходи: 200 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Коттон |
| Щільність | 118 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
- Ціна: 1 700 ₴





