Найпростіший спосіб вдихнути нове життя у свою стару прасувальну дошку. Просто натягніть чохол на дошку і стягніть шнурок, щоб отримати ідеальну посадку. М'яка підкладка робить прасування більш плавним.
Заміна чохла для прасувальної дошки - це швидкий і простий спосіб освіжити зовнішній вигляд дошки.
Шнурок тримає чохол на місці.
У комплекті з м'якою повстяною підкладкою для полегшення прасування.
Підходить для прасувальної дошки довжиною 108-120 см і шириною 33-40 см.
Матеріали
Тканина: 100% бавовна Підкладка: наповнення з поліефірних волокон/перероблене ДоглядПокриття
Прати в пральній машині макс. 40°C нормальна програма.
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Прасувати, макс. 200°C.
Не хімчистки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Чохол для прасувальної дошки |
| Варіант установки | Настільний |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 120 см |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 40 см |
| Колір | Сірий |
| Виробник | IKEA |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 44 см |
| Вага | 0.35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
