Стильний друшлак, кремового кольору, виготовлений зі сталі покритий емаллю , цинком та хромованим покриттям
Розміри:
Висота: 13 см
Діаметр: 22 см
Догляд:
Можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Друшляк |
| Матеріал | Сталь |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 13 мм |
| Ручка | Дві |
| Ніжки/підставка | Є |
| Колір | Бежевий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴









