Ця каструльна має чисту і просту конструкцію і проста у використанні. Нержавіюча сталь і широке дно роблять його швидким нагріванням, а температуру можна легше регулювати в залежності від типу приготованої їжі.
Продукт підходить для всіх типів плит/плит, включаючи індукційну плиту.
Ручки горщиків призначені для зменшення передачі тепла.
Каструля виготовлена з нержавіючої сталі - міцної і легкої в догляді.
Широке дно з краєм робить горщик ідеальним для використання як на газових, так і на індукційних плитах.
Товсте дно з одного шару алюмінію, розташованого між двома шарами нержавіючої сталі. Забезпечує рівномірний і енергозберігаючий розподіл тепла, що знижує ризик опіку і прилипання їжі.
Завдяки геніальному дизайну ручок, ви можете вставити менші горщики в більші з тієї ж серії. Вони займають дуже мало місця, тому ви можете помістити в шафу інші свої речі.
Горщик має округлий інтер'єр, що полегшує змішування та збивання.
Горщик і каструля мають кришки з нержавіючої сталі. Завдяки цьому тепло залишається в посуді, вміст швидше кип'ятить, а споживання енергії менше.
Продукт виготовлений повністю з металу, тому ви можете використовувати його в духовці.
Використання кришки робить вміст горщика вариться швидше, завдяки чому ви економите час, енергію та гроші, зменшуючи при цьому свій вплив на навколишнє середовище.
Отвір для пари знижує тиск у посудині, що запобігає переварюванню їжі.
Страви можна готувати при низькій температурі і економити електрику, тому що горщики з нержавіючої сталі добре поглинають тепло і зберігають його надовго.
Дві ручки полегшують підняття посуду.
Матеріали: нержавіюча сталь
Догляд:
Можна мити в посудомийній машині.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній плиті.
Можна використовувати на вітрокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній плиті.
Можна використовувати в духовці.
РОЗМІРИ:
Об'єм: 8.0 л
Діаметр: 24 см
Висота: 19 см
Довжина, включаючи ручки: 33 см
Висота з кришкою: 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Висота каструлі без кришки | 19 см |
| Висота каструлі з кришкою | 21 см |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Ні |
| Колір | Сріблястий |
| Тип плити | Склокерамічна, Індукційна, Газова, Електрична |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 8 л |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.62 кг |
| Діаметр під кришку | 24 см |
| Потовщене дно | Ні |
| Використання в духовці | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
- Ціна: 1 606 ₴






Відправка з 11 квітня 2026