
Каструля з кришкою 10л Ікеа MIDDAGSMAT 105.452.32
1 349 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.452.32
Відправка з 11 квітня 2026Каструля з кришкою ІКЕА MIDDAGSMAT має осно
вні функції, які вам потрібні, щоб полегшити і зробити щоденне приготування їжі більш приємним. Вічний дизайн, легкість і швидке нагрівання забезпечать вам хороший старт на кухні!
Чудовий вступ до щоденної кулінарії – він має всі необхідні функції, які полегшать і полегшать приготування їжі.
Продукт підходить для всіх типів плит/плит, включаючи індукційну плиту.
Виготовлена з нержавіючої сталі - міцної і легкої в догляді.
Горщик має округлий інтер'єр, що полегшує змішування та збивання.
Скляна кришка дозволяє контролювати вміст горщика під час підсмажування.
Отвір для пари знижує тиск у посудині, що запобігає переварюванню їжі.
Горщики можна ставити один на одного, щоб заощадити місце, якщо ви хочете зберігати їх у кухонному шафі.
Дно з одного шару алюмінію, розташованого між двома шарами нержавіючої сталі. Швидше нагрівається і скорочує час приготування їжі.
Вимийте продукт перед першим використанням.
Матеріали
Основні частини:
нержавіюча сталь, алюміній
Кришка рами:
нержавіюча сталь, фенольний матеріал
Ручка:
фенольний матеріал
Клапан/ Обод/ Гвинт:
нержавіюча сталь
Кришка:
загартоване скло
Прокладка:
Силіконова гума
Догляд
Можна мити в посудомийній машині.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній плиті.
Можна використовувати на вітрокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній плиті.
Розміри
Діаметр: 29 см
Висота: 17 см
Об'єм: 10 л
Довжина, включаючи ручки: 39 см
Висота з кришкою: 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 29 см |
| Висота каструлі без кришки | 17 см |
| Висота каструлі з кришкою | 22 см |
| Товщина стінок посуду | 5 мм |
| Тип дна | Багатошарове |
| Кришка | жаростійке скло |
| Мірна шкала | Ні |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 10 л |
- Ціна: 1 349 ₴






