
Термос глечик кремово-білий , 1,6л Ікеа TAGGÖGA Taggoga 905.413.53
940 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.413.53
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термос глечик кремово-білий , 1,6л Ікеа TAGGÖGA 905.413.53
Вам не потрібно економити на гарячих напоях, коли у вас є шведська «фіка» вдома або на пікніку. Цей великий термос має стильний дизайн, який добре вписується в будь-яке оточення – і робить так, що вам не загрожує наливання з порожнього в марне!
Термос TAGGÖGA має солідний розмір, тому вам не потрібно економити на гарячих напоях.
Простий у використанні, тому що для наливання не потрібно виймати.
Ручка забезпечує зручне і надійне захоплення.
Простий, але красивий дизайн, який ви можете підібрати до посуду, який ви вже маєте вдома.
Підтримує теплу/холодну температуру вмісту до 6 годин.
Розміри:
Висота: 30 см
Об'єм: 1.6 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1.6 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Матеріал колби | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Виробник | IKEA |
| Стан | Новий |
| Використання в мікрохвильовці | False |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 930 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴




