
Тортівниця, підставка для торта Ікеа KRISPIG 203.364.07
495 ₴
- Під замовлення
- Код: 203.364.07
Відправка з 03 червня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тортівниця, підставка для торта Ікеа KRISPIG 203.364.07
Візьми свою випічку на пікнік! Ця ємність для торта має одну гладку сторону і одну з глибокими канавками. Завантажте його ласощами, покладіть кришку і підніміть за ручку. Делікатеси в хороших руках.
Лоток має подвійну функцію. Одна, гладка сторона, для більших тортів, як торти, а інша, з канавками, для меншої випічки, наприклад, кекси.
Чотири засувки утримують кришку на своєму місці, щоб контейнер міг безпечно переноситися.
Матеріали:
Поліпропіленовий пластик ДоглядМожна використовувати в мікрохвильовці
Можна використовувати в холодильниках і морозильних камерах
Можна мити в посудомийній машині.
Розміри:
Висота: 17 см
Діаметр: 36 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | IKEA |
| Колір | Білий |
| Довжина | 36 мм |
| Висота | 17 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Діаметр | 36 мм |
| Габаритні розміри | |
| діаметр | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴


