Дитячий столик стіл Ікеа MAMMUT білий 503.651.77
Міцні та легкі меблі MAMMUT легко витримають примхи погоди та навіть найдикіші забави. Відмінне рішення для використання на вулиці і легко чистити, коли пора рухатися всередину.
Меблі легка, але стабільна, і дитина може переносити її з кімнати в кімнату або виносити в сад.
Він також ідеально підходить для використання на вулиці, оскільки виготовлений з матеріалів, стійких до дощу, сонця, снігу та бруду.
Легкий монтаж - просто з'єднайте елементи між собою клацанням миші.
Матеріали
Поліпропіленовий пластик ДоглядПротріть тканиною, змоченою делікатним миючим засобом.
Протирати чистою сухою тканиною
Довжина: 77 см
Ширина: 55 см
Висота: 48 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Кількість додаткових полиць | 0 шт. |
| Кількість коліщат | 0 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | пластик |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 5 кг |
| Довжина столика | 770 мм |
| Глибина столика | 550 мм |
| Висота столика | 480 мм |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 919 ₴






