
М'яка іграшка футбол м'яч зеленийІкеа SPARKA 205.067.63 20см
256 ₴
- Готово до відправки
- Код: 703.026.45
Плюшева іграшка, футбол/чорний білий
Футбол у приміщенні? Звичайно! Завдяки цьому м'якому м'ячу ваша маленька майбутня зірка футболу може практикувати паси та постріли, коли забажає, незалежно від сезону та погоди.
М'який м'яч для справжніх шанувальників. Футбол, як і інші командні види спорту, в той же час приємний і захоплюючий - і в нього може грати разом вся сім'я.
Фізична активність допомагає дитині розвивати рухові навички та координацію, створюючи здорову звичку на все життя.
Ми знаємо, що наші плюшеві іграшки повинні витримати багато років любові. Тому ми вибрали зручні матеріали, провели суворі випробування прання і переконалися, що вони не містять шкідливих хімічних речовин.
Тільки для використання в приміщенні.
Матеріали
Тканина: 100% поліестер Наповнення: 100% поліестер - трубчасте волокно (100% перероблене) Догляд:Прати в пральній машині макс. 40°C, програма делікатна.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушарці, при низьких температурах (макс. 60°C).
Не прасувати.
Не хімчистка.
Діаметр 20см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип іграшки | Іграшка антистрес |
| Вікова група | Без обмежень |
| Колір | Зелений |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 20 см |
| Діаметр | 20 см |
| Вага | 0.18 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 256 ₴



