
М"яка іграшка жовтий восьминіг Ікеа BLÅVINGAD Blavingad 50см, 205.221.07
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 205.221.07
М"яка іграшка жовтий восьминіг Ікеа BLÅVINGAD Blavingad 50см, 205.221.07
Восьминіг - це справді унікальна морська тварина з 8 плечима та вмінням маскувати. Уявіть собі всі ті захоплюючі пригоди, які ваша дитина може пережити з таким супутником поруч.
Чи знаєте ви, що восьминіг є майстрами в хованні в печерах і під піском на дні океану? Чи можете ви уявити собі кращого друга, щоб пограти в хованки або триматися за руки?
Виготовлений з переробленого поліестеру, який є м'яким і ніжним для чутливої шкіри.
Наповнення в цьому продукті містить поліестер з перероблених матеріалів, що переносяться океанами, зібраних з районів до 50 км вглиб від берегових ліній.
Всі плюшеві іграшки гарні для обіймів і втіхи, вони також люблять ігри і пустощі. Крім того, вони заслуговують на довіру і пройшли тести безпеки.
Ми знаємо, що наші плюшеві іграшки повинні витримати багато років любові. Тому ми вибрали правильні матеріали, вишивали очі, провели суворі випробування на прання – і переконалися, що вони не містять шкідливих хімічних речовин.
Легко підтримувати чистоту і свіжість, тому що плюшеву іграшку можна прати в пральній машині.
- Матеріали
Тканина:
100% поліестер (100% перероблений)
Наповнення:
100% поліестер - трубчасте волокно (100% перероблене)
Догляд
Прати в пральній машині макс. 40°C, програма делікатна.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушарці, при низьких температурах (макс. 60°C).
Не прасувати.
Не хімчистка.
довжина 50см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Жовтий |
| Висота | 21 см |
| Ширина | 31 см |
| Довжина | 51 см |
| Вага | 0.55 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴






