
ДИТЯЧЕ КОМП'ЮТЕРНЕ ОФІСНЕ КРІСЛО ІКЕА ÖRFJÄLL orfjall 105.018.84
2 565 ₴
- Готово до відправки
- Код: 105.018.84
Дитяче комп'ютерне офісне крісло в сірому кольорі
Високоякісний поролон зробить крісло комфортним протягом багатьох років.
Регульована висота сидіння забезпечує комфортне положення.
Дитяче офісне крісло, яке регулюється по висоті і повертається на потрібну висоту.
Запобіжні коліщатка мають гальмівний механізм із датчиком тиску, який утримує крісло на місці, коли ви встаєте, і автоматично відпускається, коли ви сідаєте.
Матеріали
Ковпачки для коліс/кришок/камер: Поліпропіленовий пластик
Каркас сидіння та спинки: сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття, багатошаровий клеєний шпон
подушка сидіння: поліпропіленовий нетканий матеріал
Підкладка, спинка:Пінополіуретан 30кг/м3
Піна, сидіння: Пінополіуретан 35кг/м3
Верхня пластина/ втулка зірчастої основи/ ніжка зірчастої основи:сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Розсувна колонка: поліамідний пластик, ацеталь пластик
Тканина: 100% поліестер
Рекомендовано для дітей від 8 років
Випробувано до : 110 кг
Ширина : 53 см
Глибина : 53 см
Максимальна висота : 83 см
Ширина сидіння : 39 см
Глибина сидіння : 34 см
Мінімальна висота сидіння : 38 см
Максимальна висота сидіння : 49 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | сталь |
| Регулювання крісла | |
| Висота сидіння крісла | Так |
| Висота підлокітників | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 530 мм |
| Глибина крісла | 340 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 830 мм |
| Вага крісла | 7 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 39 мм |
| Глибина сидіння | 34 мм |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
- Ціна: 2 565 ₴



