
Килим коврик Ікеа VALLABY розмір 100*133см 105.482.16
1 700 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.482.16
Відправка з 11 квітня 2026Килим коврик Ікеа VALLABY розмір 100*133см 105.482.16
З цим килимом і з невеликою уявою ваша дитина може відкривати різні світи і зустрічати незвичайних тварин, подорожуючи годинами по містах, пустелях, горах або озерах.
Цей великий килим з м'якою поверхнею забезпечує дитині не тільки комфорт, але і велике задоволення. Весело ходити по ньому або грати на ньому – або відпочиває, коли великі подорожі добігають кінця.
З дороги! На цих вулицях ваша дитина буде проводити цілі години, практикуючи паркування, керуючи поїздом або літаючи на вертольоті. Ідеально підходить для іграшкових транспортних засобів і персонажів серії LILLABO.
Шаблон був розроблений таким чином, щоб можна було об'єднати 2, 3, 4 або більше килимів і створити ще більший світ.
Виготовлений з 100% переробленого поліестеру, який м'який і ніжний для чутливої шкіри.
Діти, які грають, можуть бути важким викликом для навколишнього середовища, в тому числі для килимів. Тому цей килим був виготовлений з міцних, плямостійких волокон, які легко доглядати.
Матеріали:
Корисний шар: 100% поліестер (100% перероблений) Дно: 100% синтетичний каучук Догляд:Прати вручну при температурі макс. 40°C.
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не хімчистка.
Регулярно пилососіть і повертайте килим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Вид килима | Безворсовий |
| Склад килима | Поліестер |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Транспорт |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Основа килима | Поліестер |
| Довжина килима | 1.33 см |
| Ширина килима | 1 см |
| Вага килима | 1.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
- Ціна: 1 700 ₴
- Спосіб упаковки: Плівка




