
Стелаж з контейнерами Ікеа TROFAST 895.744.67
4 854 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: 895.744.67
Відправка з 11 квітня 2026Стелаж з контейнерами Ікеа TROFAST 895.744.67
Весела і міцна серія меблів для зберігання і організації іграшок, сидіння, гри і відпочинку.
Рама має ряд канавок, тому ви можете вставити коробки і полиці в будь-якому місці - і переставляти в будь-який час.
Низький предмет меблів з місцем для зберігання, пристосований до росту дитини. Дітям легше дістатися і прибрати свої речі.
Дітям потрібне місце для гри - і гарне місце для зберігання іграшок, таких як TROFAST - серія міцних дерев'яних рам і легких пластикових контейнерів, які дитина може легко висунути, перемістити і відкласти назад.
Напрямні в комплекті.
Матеріали:
Рама: Корисний шар: ДСП, паперова плівка, пластиковий край
Напрямна ящика: Поліпропіленовий пластикКонтейнер:Поліпропіленовий пластик
Догляд:Контейнер: Протріть тканиною, змоченою делікатним миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Цей продукт складається з декількох частин:
Контейнер сірий , 3шт розміром 42*30*23см
Контейнер білий, 3шт розміром 42*30*10см
Рама стелаж білого кольору розміром 99*44*56см
Розмір :
Ширина: 99 см
Глибина: 44 см
Висота: 56 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стелаж |
| Форма шафи | прямий |
| Форма стелажа | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий рамух, Біла емаль |
| Виробник | IKEA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита пластиком |
| Фасади | ДСП покрита пластиком |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 99 мм |
| Висота шафи | 56 мм |
| Глибина шафи | 44 мм |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 99 мм |
| Глибина стелажу | 56 мм |
| Висота стелажа | 44 мм |
| Комплектація | |
| Внутрішній ящик | 6 шт. |
- Ціна: 4 854 ₴/комплект


