
Комплект постільної білизни постіль Ікеа MÖJLIGHET Mojlighet 104.236.88
960 ₴
- Під замовлення
- Код: 104.236.88
Відправка з 08 квітня 2026Комплект постільної білизни постіл Ікеа MÖJLIGHET 104.236.88
Виготовлений із 100% екологічно вирощеної бавовни – натурального та міцного матеріалу, який стає м’якшим із кожним пранням.
Перевірено, він не містить жодних речовин, фталатів або хімікатів, які можуть бути шкідливими для шкіри або здоров'я вашої дитини.
Матеріал щільний, що робить постільну білизну надзвичайно довговічною.
Можна легко підтримувати в чистоті; машинне прання (60°C).
Кількість ниток означає кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше виткано полотно.
Кількість ниток: 104
Матеріали
100% бавовна ДоглядУсадка: максимум 4%.
Машинне прання максимум 60°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині при нормальній температурі (макс. 80°C).
Праска, максимум 200°C.
Не піддавайте хімчистці.
Розміри
Довжина наволочки : 50 см
Ширина наволочки : 60 см
Довжина підодіяльника : 200 см
Ширина підодіяльника : 150 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Щільність | 104 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
- Ціна: 960 ₴






