
Комплект постільної білизни дитячий - постіль Ікеа LATTJO 203.510.06
960 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: 203.510.06
Відправка з 11 квітня 2026Комплект постільної білизни - постіль Ікеа LATTJO 203.510.06
Ласкаво просимо до чарівного саду. Цей підодіяльник виготовлено з бавовни, вирощеної екологічно чистим шляхом, — м’якого та натурального матеріалу, який дихає та вбирає вологу, тому ваша дитина спатиме спокійно всю ніч.
Виготовлений із 100% екологічно вирощеної бавовни – натурального та міцного матеріалу, який стає м’якшим із кожним пранням.
Перевірено, він не містить жодних речовин, фталатів або хімікатів, які можуть бути шкідливими для шкіри або здоров'я вашої дитини.
Матеріал щільний, що робить постільну білизну надзвичайно довговічною.
Можна легко підтримувати в чистоті; машинне прання (60°C).
Кількість ниток: 146.
Кількість ниток означає кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше виткано полотно.
Матеріали: 100% бавовна
Догляд:Машинне прання максимум 60°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині при нормальній температурі (макс. 80°C).
Праска, максимум 200°C.
Не піддавайте хімчистці.
Розміри:
Довжина наволочки : 50 см
Ширина наволочки : 60 см
Довжина підодіяльника : 200 см
Ширина підодіяльника : 150 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Односпальний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Щільність | 146 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
- Ціна: 960 ₴/комплект



