
Комплект постільної білизни Ікеа VÄNKRETS Vankrets 105.047.26
1 282 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 105.047.26
Комплект постільної білизни Ікеа VÄNKRETS 105.047.26
Приваблива постільна білизна- в комплекті підодіяльник і наволочка в крапочки контрастного рожевого кольору. Тканина з суміші бавовни та віскози, яка забезпечує рівномірну температуру під час сну протягом ночі, тож ваша дитина прокидається бадьорою.
Ми знаємо, що шкіра дитини надзвичайно чутлива, але вам не варто хвилюватися. Цей продукт протестований і не містить речовин, фталатів або хімікатів, які можуть бути шкідливими для шкіри або здоров'я вашої дитини.
Підодіяльник із застібкою-блискавкою внизу.
Кількість ниток: 152
Кількість ниток означає кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше виткано полотно.
Матеріали: 80% бавовна, 20% віскоза/віскоза
Догляд:Усадка: максимум 4%.
Машинне прання максимум 60°C, звичайна програма.
Прати разом з речами подібного кольору.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині при нормальній температурі (макс. 80°C).
Праска, максимум 200°C.
Не піддавайте хімчистці.
Матеріали: 80% бавовна, 20% віскоза/віскоза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Щільність | 152 г/м2 |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Горошок |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 80 % |
| Віскоза | 20 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
- Ціна: 1 282 ₴/комплект




