
Комплект постільної білизни постіль Ікеа NATTJASMIN 603.371.60
3 838 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: 603.371.60
Відправка з 11 квітня 2026Комплект постільної білизни
Як мрія - шовковиста ніжна підковдра з прекрасним блиском. Атласна тканина з найм'якшої пряжі ліоцеллю та екологічно чистої бавовни. Натуральні матеріали, ніжні до шкіри.
Сатинова постільна білизна із суміші ліоцеллю та бавовни надзвичайно м’яка та приємна для сну, а завдяки блиску вона гарно виглядає на ліжку.
Суміш ліоцеллю та бавовни вбирає та відводить вологу, забезпечуючи комфорт під час сну.
Ґудзики утримують ковдру на місці.
Кількість ниток: 310
Кількість ниток означає кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше виткано полотно.
Продукт підходить для використання в невеликих готелях, пансіонатах і гостьових будинках, оскільки його дизайн і матеріал оптимізовані для частого використання та прання.
Продукт перевірений на горючість і відповідає вимогам EN ISO 12952-1.
Матеріали: 60% бавовна, 40% ліоцел
Догляд:Машинне прання максимум 60°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині при нормальній температурі (макс. 80°C).
Праска, максимум 200°C.
Не піддавайте хімчистці.
Розміри:
Кількість ниток : 310/дюйм²
Кількість наволочок : 2 шт.
Довжина наволочки : 50 см
Ширина наволочки : 60 см
Довжина підодіяльника : 200 см
Ширина підодіяльника : 200 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Щільність | 310 г/м2 |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 60 % |
| Тенсел | 40 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
- Ціна: 3 838 ₴/комплект




