
Комплект постільної білизни постіль сердечка Ікеа VITAMINER HJÄRTA Hjarta 801.632.91
1 368 ₴
- Готово до відправки
- Код: 801.632.91
Комплект постільної білизни Ікеа VITAMINER HJÄRTA
Виготовлений із 100% екологічно вирощеної бавовни – натурального та міцного матеріалу, який стає м’якшим із кожним пранням.
Перевірено, він не містить жодних речовин, фталатів або хімікатів, які можуть бути шкідливими для шкіри або здоров'я вашої дитини.
Матеріал щільний, що робить постільну білизну надзвичайно довговічною.
Можна легко підтримувати в чистоті; машинне прання (60°C).
Кількість ниток: 144
Кількість ниток означає кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше виткано полотно.
Матеріали: 100% бавовна
Догляд:Машинне прання максимум 60°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині при нормальній температурі (макс. 80°C).
Праска, максимум 200°C.
Не піддавайте хімчистці.
Усадка 4%
Довжина наволочки : 50 см
Ширина наволочки : 60 см
Довжина підодіяльника : 200 см
Ширина підодіяльника : 150 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Стать | Для дівчаток |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
- Ціна: 1 368 ₴



